Główna O firmie Ksiażki
Power Net
ul. Sekutowicza 5/3
20-152 Lublin

email: biuro@powernet.pl
 

Dostawa gratis

Przy każdym zamówieniu realizowanym na terenie Polski wysyłka gratis.

   

Nowości

GWT w praktyce

          
email
hasło
   
Okładka

Autorzy: Robert Cooper, Charles Collins

ISBN: 978-83-924603-3-6

Tytuł oryginału: GWT in Practice

Format: 172 x 235 mm / 416 str.

Oryginalne wydanie: 05/2008

Polskie wydanie: 07/2008

Cena: 79.00 zł

GWT w praktyce

Za pomocą Google Web Toolkit (GWT) możemy tworzyć bogate aplikacje internetowe w Javie używając frameworka przypominającego Swinga, który dostarcza dziesiątki gotowych komponentów. GWT automatycznie konwertuje Javę do JavaScriptu, tak iż możemy skupić się na projekcie aplikacji i jej funkcjonalności bez zaprzątania sobie głowy różnicami przeglądarek. To wszechstronne narzędzie otwiera wiele nowych możliwości dla programowania WWW, takich jak używanie narzędzi do testowania i kompilowania Javy, integracja z frameworkami w rodzaju Java Persistence API oraz ponowne wykorzystanie kodu w łatwy sposób na różnych etapach tworzenia aplikacji.

GWT w Praktyce jest opartą na przykładach książką zawierającą wiele kodu. Została ona napisana dla programistów mogących wykazać się podstawową wiedzą z zakresu GWT. Znajdziecie tutaj mnóstwo rozwiązań w stylu książki kucharskiej dla popularnych i dla nietypowych zagadnień, takich jak obsługa "przeciągnij i upuść" dla elementów Interfejsu użytkownika, wiązanie danych, przetwarzanie danych strumieniowych, obsługa stanu aplikacji, automatyczne kompilacje i ciągła integracja. Docenicie, że tyle uwagi poświęcono problemowi integracji GWT z istniejącymi aplikacjami i usługami.

Co jest w środku:

  • Twórz i modyfikuj widżety
  • Poznaj tajniki RPC
  • Pakuj, kompiluj i testuj za pomocą Mavena, Anta i JUnit
  • Pracuj z Java Persistence API
  • Używaj GWT z Eclipse, NetBeans i IDEA

Robert Cooper i Charlie E. Collins są programistami Javy EE z Atlanty. Mają swój wkład w wiele projektów open source, łącznie z wtyczkami gwt-maven, które obsługują opartą na Mavenie kompilację w Google Web Toolkit.

Okładka
Okładka
Okładka
Okładka