Główna O firmie Ksiażki
Power Net
ul. Sekutowicza 5/3
20-152 Lublin

email: biuro@powernet.pl
 

Dostawa gratis

Przy każdym zamówieniu realizowanym na terenie Polski wysyłka gratis.

   

Nowości

GWT w praktyce

          
email
hasło
   

Power Net istnieje od końca 1997 roku. Firma zajmuje się dostarczaniem najnowszych technologii informatycznych klientom na terenie całego kraju. Na podstawie wiedzy oraz zdobytego przez lata doświadczenia przygotowaliśmy szeroki zakres usług pozwalający w łatwy sposób dobrać odpowiednie dla Państwa rozwiązanie informatyczne. Wiele usług zostało dostosowanych do konkretnych potrzeb indywidualnych klientów. Powstały w ten sposób unikatowe rozwiązania mające zastosowanie tylko dla danego odbiorcy.

Wszystkie nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość potwierdzone przez szeroką rzeszę naszych klientów.

Firma zajmowała się głównie świadczeniem usług dostępu do Internetu. Aktualnie zajmujemy się hostingiem oraz tworzeniem stron www i aplikacji sieciowych w środowisku Java. Od niedawna rozwijamy kolejną gałąź naszej działalności, jaką jest wydawnictwo.

Podczas naszej wieloletniej pracy programistycznej nieraz musieliśmy sięgać do literatury anglojęzycznej. Spowodowane było to brakiem odpowiedniej dokumentacji w języku polskim. Niestety nie każdy zna język angielski w stopniu pozwalającym na efektywne wykorzystanie informacji zawartych w takich publikacjach. Postanowiliśmy wypełnić lukę na polskim rynku informatycznym, uruchamiając własne wydawnictwo.

Mamy świadomość, że wiele terminów informatycznych z języka angielskiego nie było jeszcze tłumaczonych na nasz język. W doborze odpowiednich wyrażeń pomaga nam nasze doświadczenie informatyczne. Każda nasza książka przechodzi przez specjalistyczną korektę merytoryczną. Dzięki temu wiernie odzwierciedla oryginał.

Bardzo często na rynku polskim pojawiają się książki z kilkuletnim opóźnieniem w stosunku do ich angielskich odpowiedników. Pozycje te są wówczas dawno nieaktualne już w momencie druku. My staramy się tego unikać.

Okładka
Okładka
Okładka
Okładka